Zebranie dla rodziców przyszłych pierwszoklasistów

 

Anna Wodas
2022-06-03 20:24:00
Dentobus w naszej szkole.

 

 

 

Wizyta Dentobusu jest planowana na początek września, co znaczy, że wszystkie czynności przygotowawcze, jako szkoła, musimy wykonać jeszcze w czerwcu (otrzymanie zgód). Wychowawcy klas przekażą zgody uczniom, prosimy o ich zwrot do 15.06.2022r. 
W programie może wziąć udział każde dziecko do 18 roku życia, to znaczy, że możemy także przyjąć zgłoszenia od uczniów obecnych klas VIII, mimo że formalnie we wrześniu nie będą już naszymi uczniami. Dotyczy to także przyszłych przedszkolaków oraz młodszych dzieci, jeśli rodzice chcą skorzystać z programu. W przypadku młodszych dzieci musi być obecny rodzic.
Pierwsza wizyta Dentobusu dotyczy tylko diagnostyki (i ewentualnych czynności higienicznych - na przykład przemycie aft), a nie leczenia. Obecność rodzica NIE jest wtedy wymagana.
Jeśli zajdzie konieczność leczenia, Dentobus może się pojawić w tym celu ponownie - pod warunkiem zebrania się grupy chętnych (co najmniej 10 osób). Wtedy już niezbędna jest obecność rodzica. Leczenie nie jest obowiązkowe.

 

Anna Wodas
2022-06-03 20:01:00
Wycieczka klas 0 -1

Dnia 31 maja przedszkolaki i uczniowie klasy I pod opieką Pani Magdaleny Pietrzak i Pani Beaty Urbaniak wybrali sie na wycieczkę do Bolesławca. Miejscem docelowym byla największa sala zabaw w regionie,, Sala Zabaw Oli''. Na miejscu uczniowie korzystali ze wszystkich dostępnych tam atrakcji. Najwiekszym powodzeniem cieszyły sie zjeżdżalnie i ściana wspinaczkowa. 

Nie zabraklo równiez zabaw i konkursów. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły również w pokazie modelowania przedmiotów z balonów. 
Serdeczne podziękowania dla mamy Marlenki za pomoc i wsparcie podczas wyjazdu :) 

Więcej zdjęć w galerii.

Info i foto: M. Pietrzak

Anna Wodas
2022-06-03 10:08:00
Drugoklasiści we Wrocławiu

Dnia 1 czerwca 2022 roku klasa druga była na wycieczce we Wrocławiu.

O godz. 6,20 wszyscy zajęli miejsca w busie i pan Olszowy ruszył z parkingu szkolnego.
Podróż minęła bezpiecznie i w miłej atmosferze.
 
Dzieci wraz z opiekunami: panem R. Sawczakiem, panią R. Wojtasiewicz i wychowawcą G. Janeczko pół godziny przed przedstawieniem weszli do gmachu TEATRU MUZYCZNEGO ,,CAPITOL".Był to odpowiedni czas na poznanie tego pięknego obiektu.
O godz.9,00 rozpoczęła się prawdziwa uczta duchowa. Widzowie oczarowani byli grą aktorów, scenografią, kostiumami i efektami specjalnymi.
 
  Po uczcie duchowej - coś dla ciała. Obrano kierunek: McDonalds.
 
O godz.15,00 szczęśliwi wycieczkowicze byli już pod opieką oczekujących na parkingu szkolnym rodziców.
 
 
Info i foto: G. Janeczko
Anna Wodas
2022-06-03 08:40:00
Dolnoślaskie Szlaki

W piątek 27 maja uczniowie klasy IV i V wraz z opiekunami: Małgorzatą Drozd, Robertem Sawczakiem i Henrykiem Skrokiem uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej z cyklu - "Dolnośląskie Szlaki". Najpierw było trochę historii podczas zwiedzania Zamku Czocha, później w sztolni "Liczyrzepa" w Kowarach poznaliśmy minerały występujące w Sudetach, tradycje górnicze oraz techniki wydobywcze. W Karpaczu podczas zjazdów na letnim torze saneczkowym mogliśmy podziwiać panoramę Karkonoszy. 

 

Więcej zdjęć w galerii. 

Info i foto: H. Skrok

Anna Wodas
2022-06-02 07:22:00
DLA WSZYSTKICH MAM W DNIU ICH ŚWIĘTA
ŻYCZYMY SAMYCH RADOSNYCH DNI!
Anna Wodas
2022-05-26 00:00:00